CRM نرم افزار - روشهایی ارزان برای تبلیغ کسب و کار شما - ماندگار
نرم افزار CRM,مدیریت ارتباط با مشتری,CRM,kvl htchv crm,نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری,نرم افزار سی آر ام
تدبیـــرگران ماندگار
تولید کننده کاربرپسند ترین نرم افزار CRM
نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری
79 6700 77 021
155 670 77 021
96 92 790 0933

روشهایی ارزان برای تبلیغ کسب و کار شما

اشاره:
اگر در ابتدای کسب و کاری جدید هستید، احتمالا نمی توانید هزینه زیادی برای تبلیغات اختصاص دهید. می توانید روشهای ارزان و موثر این مقاله را امتحان کنید.


1-اگر سایت وب دارید ، تمامی همکاران و آشنایانی را که دارای سایت هستند یافته و از آنها بخواهید آدرس سایت شما را در سایت خودشان قرار دهند ، حتی اگر زمیته سایت آنها کاملا متفاوت است.
2-گزارشی کوتاه از شرکت و یا محصول خود تهیه کرده و آنرا به تمامی مجلات و نشریات وابسته به زمینه کاری شما ارسال کنید. شاید یکی از آنها گزارش شما را چاپ کرد!
3-نشریه ای در زمینه کار خود بنویسید و هر هفته برای مشتریان و علاقمندان ایمیل کنید. این نشریه می تواند حتی یک صفحه باشد. سعی کنید در آن مطالبی مفید و آموزنده ارایه دهید.
4-اگر محل مناسبی در اختیار دارید سمینار رایگان برگزار کنید و خبر آنرا به نشریات بدهید. سمینار شما می تواند در گروه های کوچک مثلا 10 نفره باشد.
5-تبلیغات با پست را فراموش نکنید. می توانید نامه ای یک صفحه ای از محصول خود تهیه کرده و آنرا به 1000 نفر ارسال کنید. آدرسها را از کتابهای اول و دوم بیابید.
6-بروشور تبلیغاتی چاپ کرده و آنرا در شرکتها و اماکن اطراف محل کار خود توزیع نمایید. و برای مشتریان خدمات ویژه ای مانند تحویل رایگان در نظر بگیرید. آنها به محل کار شما نزدیک اند بنابرین تحویل هزینه زیادی نخواهد داشت.


نویسنده: ژان بقوسيان

منبع:مدیرسبز


نظرات شما
ابوالفضل کارگر:
با سلام همانطور که میدانید آموزش آنلاین رشد بیشتری را در ایران و جهان نسبت به آموزش سنتی دارد و این آموزش مزیت هایی مانند عدم محدودیت مکان و زمان را دارا می‌باشد. مجموعه ما یک سالی می باشد که در این زمینه در حال انجام فعالیت می باشد و دوره های متعددی در سایت ما قرار داده شده است که اکثر این محتواهای آموزشی در سایت ما رایگان می‌باشد. برای اشتراک ‌گذاری هر چه بیشتر از این مطالب و محتوای‌های آموزشی خوشحال می شوم ما را در سایت خودتان معرفی کنید. Yadup.ir با تشکر ابوالفضل کارگر مدیر یادآپ

نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید

کلیدواژه ها:روشهای ارزان تبلیغات,تبلیغات