CRM نرم افزار - ده دلیل برای اینکه چرا شما به نرم افزار CRM نیاز دارید - قسمت دوم - ماندگار
نرم افزار CRM,مدیریت ارتباط با مشتری,CRM,kvl htchv crm,نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری,نرم افزار سی آر ام
تدبیـــرگران ماندگار
تولید کننده کاربرپسند ترین نرم افزار CRM
نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری
79 6700 77 021
155 670 77 021
96 92 790 0933

ده دلیل برای اینکه چرا شما به نرم افزار CRM نیاز دارید - قسمت دوم

 در بخش اول این مقاله به 5 دلیل از ده دلیلی که به مدیران سازمانها می گوید چرا باید از نرم افزار CRM استفاده کنند ، اشاره کردیم. در این قسمت نیز به 5 دلیل دیگر می پردازیم.

5. رقابت به تجارت  شما کمک می کند

تنها بودن هرگز احساس خوشایندی نیست.CRM این امکان را یه شما میدهد که رقابت خوب بین کارمندان به وجود آید . فعالیت های کارمندان با دیگران مقایسه و در نتیجه رقابت به وجود آمده، به کسب و کار شما کمک خواهد کرد. CRM به شما و کارمندان دیگر کمک خواهد کرد که به اهداف سازمان خود برسید. شما می توانید یک رقابت دوستانه با همکاران خود داشته باشید، بایستید و ببینید که چه کسی بیشترین فروش را داشته ، چه کسی در معاملات موفق تر بوده و چه کسی بیشترین مکاتبات را انجام داده است. این رقابت سالم منجر به رونق گرفتن کسب و کار شما خواهد شد .

 

4. هیچ گاه اطلاعات خود را از دست ندهید.

اگر شما برای ثبت اطلاعات خود از دفترچه یادداشت و تقویم و یا هر سیستم دیگری استفاده می کنید، احتمال اینکه آن اطلاعات را از دست بدهید زیاد خواهد بود.

آیا شما همه اطلاعاتتان را در لپ تاپتان ذخیره می کنید؟ آنها می توانند دزدیده شوند. یک نرم افزار CRM وب بیس این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد که از اطلاعات خود در مقابل دزدیده شدن و یا گم شدن اطلاعات محافظت نمایید.مطمئنا سرورها می توانند خراب شوند و یا هارد درایوها خراب شوند اما با هاست های مناسب و بکاپ گیری از اطلاعات شما، هرگز اطلاعات خود را از دست نخواهید داد و مالک اطلاعات خود خواهید شد.

CRM به شما اجازه خواهد داد که همه ی اطلاعات خود را روی سرور ، راه اندازی ، مدیریت و پشتیبانی کنید.

 

3. پیشگویی کردن آینده

هر کسی دوست دارد که در مورد آینده بداند. اگر تنها یک راه برای پیشگویی آینده وجود داشته باشد، آن CRM است. در حال حاضر یک CRM نمی تواند آینده را به طور 100 درصد پیش گویی نماید اما یک CRM خوب می تواند بر اساس آنچه که در گذشته اتفاق افتاده است ، پیش بینی قابل قبولی از آینده به شما بدهد،. اگر گذشته ی شما به درستی در CRM ذخیره گردد، یک CRM خوب می تواند نظر خوبی در مورد اطلاعاتی که شما به آن داده اید و آنچه که قرار است در آینده اتفاق بیفتد به شما بدهد. شما می توانید روند کاری خود را بررسی نمایید و در خصوص میزان رشد کسب و کارتان در آینده ، به شما دید خواهد داد.

با نرم افزار CRM شما متوجه خواهید شد که چه مقدار از اطلاعاتی که شما ذخیره کرده اید منجر به ایجاد کسب و کار موفق برای شما خواهد شد.

منبع: تدبیرگران ماندگار

 

2. پیگیری وظایف و رویدادها

تقویم بسیار پر اهمیت است. شما هرگز نخواهید توانست که همه کارهایی که شما نیاز دارید انجام بدهید و همه رویدادهایی را که شما نیاز دارید به آن ها بپردازید، پیگیری کنید. یک نرم افزار CRM خوب نه تنها به شما کمک خواهد کرد که یک پیگیری دقیق و خوبی بر روی تمامی کارها و وظایف داشته باشید بلکه می تواند تمامی وظایف را به مشتریان مربوطه مرتبط سازد.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یک سیستم تقویمی را برای شما فراهم می کند که به شما این امکان را می دهد که تمامی وظایف و رویدادها را مشاهده کنید و همچنین بتوانید وظایف و کارهای هم تیمی های خود را مشاهده کنید. بنابراین با نرم افزار CRM شما یک داشبوردی خواهید داشت که به شما این امکان را می دهد که یک بررسی اجمالی از رویدادها و کارهای آینده که مرتبط با مشتریان است داشته باشید.

چه چیزهایی برای پیشرفت نیاز دارید؟

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا همان نرم افزار CRM یک رابط موبایل شگفت انگیز را برای دسترسی سریع به کارهای فوری شما فراهم خواهد کرد. همچنین به شما اجازه خواهد داد که یک وظیفه و یا یک رویداد جدید را فورا بوجود آورید.

قطعا یک برنامه کاربردی اختصاصی و یا نرم افزار مدیریت وظایف برای استفاده برای کارهای شما وجود دارد اما هدف ما مدیریت وظایف و روابط بین آن ها است. یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری وظایف و رویدادهای تعریف شده را با مشتریان و شرکت های مربوط ، مرتبط می سازد و از طریق آن، همه به شکل انسجام یافته کار می کنند تا به هدف نهایی خود برسند.

 

1.سازماندهی:

شما ممکن است ادعا کنید که قادر هستید کسب و کار خود را با استفاده از ایمیل و یا سیستم مدیریت وظایف و یا تقویم مدیریت کنید . اما شما مطمئنا خیلی چیزها را از دست خواهید داد. سازماندهی کردن کلیه اطلاعات به داخل یک سیستم واحد این امکان را به شما خواهد داد که به کسب و کارتان رونق ببخشید. یک CRM ایمیل ها و وظایف و تقویم و ... را در یک سیستم واحد ترکیب می نماید و شما از هر نقطه جهان با استفاده از یک وسیله ی قابل دسترسی به اینترنت، به آن دسترسی خواهید داشت.

با استفاده از نرم افزار CRM ، شما درباره ی کسب و کار خود چیزهایی یاد خواهید گرفت که قبلا نمی دانستید. از طریق سازماندهی و ذخیره سازی اطلاعات در یک سیستم مرکزی شما به کلیه ی اطلاعات در کوتاهترین زمان دسترسی خواهید داشت.

کلید اصلی یک کسب و کار موفق، سازماندهی است. CRM یک بستر شگفت انگیزی را برای کمک به کسب و کار فراهم می کند.

با استفاده از CRM ، کسب و کار شما سازماندهی خواهد شد و زمانی که کسب و کار سازماندهی شود، شما شروع خواهید کرد به کسب موفقیت.

من ادعا نمی کنم که یک راه حل عالی دارم . ما به طور مداوم در حال بهبود بخشیدن به کسب و کار هستیم و سعی می کنیم که آنها را بهتر از گذشته کنیم. من ادعا می کنم که داشتن یک کسب و کاری که خوب سازماندهی شده باشد هرگز و هرگز ضرری نمی کند. اجازه بدید نرم افزار CRM به شما در امر سازماندهی کمک نماید.

منبع:تدبیرگران ماندگار


نظرات شما

نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید
مقالات مرتبط


کلیدواژه ها:مدیریت ارتباط با مشتری,نرم افزار CRM,نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM,لزوم استفاده از CRM , زقی,نرم افزار زقئ,مقالات crm,نرم افزارcrm,مقالات مدیریت ارتباط با مشتری,سی آر ام